WhatsApp ile Hemen Ulaş!

Yardım

BİZE YAZIN
Mail: [email protected]
Whatsap Destek Hattı: TIKLAYIN


SIKÇA SORULAN SORULAR
1- Kozserisi.com video derslerinizden satın aldım. Videolara nasıl ulaşacağım?

    Satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra aktivasyon süreciniz başlar. Ürün sayfasında belirtmiş olduğunuz mail hesabına videolar tanımlanır. Maksimum aktivasyon süresi 1 saattir. Genelde 15 dakika içinde aktivasyon tamamlanır. Eğer gece satın alırsanız aktivasyonunuz sabah 8:30'da sağlanır.

2- Video ders satın alırken mail hesabımı yazmadım. Videolara nasıl erişeceğim?

    Sipariş sayfasına gittiğinizde sizden tekrardan bir mail adresi istenilmektedir. Sipariş sayfasında belirtmiş olduğunuz hesaba kozserisi.com dersleriniz aktive edilir. Eğer farklı bir hesap için aktivasyon sağlamak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz gereklidir. 

    Eğer sipariş verirken Facebook ile giriş yaparak sipariş verirseniz Facebook hesabınızın bağlı olduğu mail adresi için dersler tanımlanır.

3- Havale/EFT yöntemiyle ödeme seçtim ne yapmam gerekli?
    Sipariş sonrası ekrana çıkan bilgilerde ve size gelen mailde sipariş tutarınızı havale/EFT yapmanız gerekmektedir. Ödemeyi yaparken kendi kullanmış olduğunuz bankanın mobil/internet şubelerini kullanabilirsiniz. Siparişinizin hızlı onaylanması için ödeme dekontunun pdf veya görselini sipariş numaranızla birlikte whatsapp destek hattımıza bildirebilirsiniz.

4- Banka hesabım yok nasıl ödeme yapabilirim?

Öncelikle sipariş verirken  ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçeneğini seçmelisiniz. Siparişi tamamladıktan sonra ekranda çıkan sipariş özetinde ödeme yapmanız gereken banka hesap bilgilerimiz yer almaktadır. İş Bankası ATM'lerinde hesap bilgilerimizi girerek ödeme gerçekleştirebilirsiniz. (DİKKAT! ATM'den para transferi yapmanız halinde banka sizden tutar haricinde işlem ücreti talep edebilir.)

5- Siparişimi verdim kitabım ne zaman ulaşır?
Hafta içi her gün saat 13:30'da bekleyen tüm siparişler kargoya verilir. Kargonun size teslim etmesi  bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişkenlik gösterebilir. 
Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.